четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

Ќе се пронајдат милион жени- Ѓоковиќ со моќна порака и ја честиташе годишнината од бракот на Јелена (ФОТО)

Ќе се пронајдат милион жени- Ѓоковиќ со моќна порака и ја честиташе годишнината од бракот на Јелена (ФОТО)

Познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ на денешен ден пред четири години стапи во брак со сопругата Јелена Ѓоковиќ со која има две деца.

-Денеска е нашата годишнина од бракот. Имам толку многу љубов за мојата сродна душа. Фала ти што се делиш со мене и со моите деца. И фала ти што патуваш со воз со мене до Лондон, јавно и порача Новак на Јелена.

Најнови вести