понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Ќе се препотите: Ники Минаж тверкаше со џиновскиот задник, а градите едвај ги задржа во мократа маичка (ВИДЕО)

Ќе се препотите: Ники Минаж тверкаше со џиновскиот задник, а градите едвај ги задржа во мократа маичка (ВИДЕО)

Славната пејачка Ники Минаж на својот Инстаграм профил ја најави својата нова песна која ја снима заедно со пејачката Ариана Гранде.

#BED trailer in my bio ?✨???

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Таа објави жешки фотографии и видео снимка на која тверка со својот задник додека градите едвај ги задржа во мокрото деколте.

Link my bio for the #Bed trailer

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Видеото стана вирален хит на социјалните мрежи, а фановите подзинаа додека таа мешаше со огромниот задник, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус