понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 53
home Познати

Ќе се наежите од нивната сличност: Полусестрата на познатата пејачката која беше убиена од момчето е копија на неа (ФОТО)

Ќе се наежите од нивната сличност: Полусестрата на познатата пејачката која беше убиена од момчето е копија на неа (ФОТО)

Поминаа седум години од трагичната смрт на познатата пејачка Ксенија Пајчин, а тагата и болката на нејзините најблиски е се уште свежа.

Кога се случи една од најголеми трагедии на овие простори полусестрата на пејачката беше многу мала, но како одминуваше времето таа порасна во вистинска убавица.

По убиството на пејачката од страна на тогашното момче кое потоа се самоуби семејството целосно се изолираше од јавноста, но како поминуваше време нејзината полусестра често беше магнет за медиумите.

Денес таа многу наликува на нејзината сестра, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус