среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 1
home Познати

Ќе помислите дека ова е манекенка, но станува збор за СИНОТ на големата ѕвезда (ФОТО)

Ќе помислите дека ова е манекенка, но станува збор за СИНОТ на големата ѕвезда (ФОТО)

Дамијан Харли има 17 години и се појави во новата кампања на Пат Мекграт, една од најпознатите мејкап-артистки во светот на шминка и производи за убавина.

Младиот Британец веднаш го привлече вниманието на јавноста. Сите мислеа дека е манекенка, но тој всушност е синот на актерката Елизабет Харли (54).

Дамијан има долга коса, но на снимањето на спотот му ја истапираа и исфенираа неговата бујна коса поради што многу личеше на својата мајка.

Најнови вести

Коронавирус