четврток, 15. април 2021. Вести денес: 164
home Познати

Ќе полудите по нејзиниот нов имиџ- Цеца прв пат се осмели да направи ваква промена која стана нов светски тренд (ФОТО)

Ќе полудите по нејзиниот нов имиџ- Цеца прв пат се осмели да направи ваква промена која стана нов светски тренд (ФОТО)

Познатата пејачка Цеца е доказ дека годините не и можат ништо, а со секојдневните објави на социјалните мрежи само го потврдува тоа.

Пејачката редовно се грижи и внимава за својот изглед, но често знае да направи и драстични промени.

Така овој пат таа откако неодамна ја промени фризурата и ја скрати долгата коса Цеца се осмели за потег кој ретко го прави, а тоа е носењето на менѓуши.

?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

И тоа само на едното уво, а со тоа и докажа дека годините не и можат ништо на нејзиниот млад изглед, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус