среда, 27. март 2019. Вести денес: 0
home Познати

Ќе погодите ли која е? Некогаш слатко девојче, денес позната пејачка (ФОТО)

Ќе погодите ли која е? Некогаш слатко девојче, денес позната пејачка (ФОТО)

Секогаш е интересно кога ќе видиме како изгледале познатите пејачи како дете и колку се промениле од тогаш до сега.

А за некои би рекле дека премногу се променети и нема да ги препознаете. Една од нив е Индира Радиќ. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своето детство.

„Знам… погодивте… тоа сум јас… секогаш се сликав со магаре“, напиша во опсиот пејачката.

Извор: Вистина