понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Познати

Ќе погодите ли кој македонски пејач е на фотографијата?

Ќе погодите ли кој македонски пејач е на фотографијата?

Детството е еден од најубавите и најмилите периоди во нашиот живот, а секој тежнее кон безгрижно и среќно детство,

Македонските јавни личности често знаат да пребаруваат по своите албуми и да се потсетат на најубавите делови од живтот.

Повеќето од јавни личности за време на пандемија споделија спомени од архива и на социјалните мрежи покажаа како изгледале пред неколку години.

Некои од нив вооопшто не се промениле и лесно може да ги препознаеме, додека пак други изгледаат потполно различно.

Деновиве на „Инстаграм“ уште еден македонски пејач се потсети на своето детство, па сподели неколку фотографии покажувајќи како изгледал пред неколку години.

Дали погодувате кој македонски пејач е на фотографијата?

Станува збор за Јоце Панов, кој сподели црно – бела фотка од своето детство, а во описот на истата напиша: „Јас“.

Потоа, пејачот објави кога бил малку повозрасен, а еве како изгледал тогаш.

Меѓутоа, она што пејачот го сподели со своите фанови и следебеници е каков изгледал неговиот прв автомобил.

За потсетување, Јоце Панов во декември претходната година првпат се реализираше во улогата на татко, тој и неговата сопруга станаа родители на нивниот син Лука.

 

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија