понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ќе паднете во делириум: Ќерката на познатата пејачка Анабела го затегна костимот за капење па едвај го прикри меѓуножјето (ФОТО)

Ќе паднете во делириум: Ќерката на познатата пејачка Анабела го затегна костимот за капење па едвај го прикри меѓуножјето (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Анабела Атијас ужива на егзотична дестинација далеку од очите на јавноста.

Имено Луна Џогани своите фанови на Инстаграм ги почести со провокативни фотографии од нејзиниот летен одмор во Дубаи.

Swimwear ? @leommi_official ?

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Only I can change my life, no one can do It for me ? ?? @leommi_official

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Таа покрај тоа што се фотографираше по танга, костимот за капење на една од фотографиите го затегна толку многу што едвај го прикри меѓуножјето.

Инаку не е познато дали на одморот друштво и правела и нејзината мајка Анабела.

Već nedostaje… ❤?? #dubai

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

And for the end my fav swimwear ??? @leommi_official

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on