понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 106
home Познати

Ќе останете без зборови од најновите детали: Таткото на Дарко Лазиќ открива во каква состојба е син му!

Ќе останете без зборови од најновите детали: Таткото на Дарко Лазиќ открива во каква состојба е син му!

Дарко Лазиќ делумно е изваден од вештачка кома.

Таткото на пејачот, Милан Лазиќ кратко изјавил дека лекарите делумно го извадиле Дарко од вештачка кома и дека ќе биде добро.

Семејството, свршеницата и кумата Андреана излегле расположени од болницата. После посетата отишле во блиското кафуле, после што слушнале убави вести, дека пејачот ќе биде добро.

Коронавирус