понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Познати

Ќе останете без зборови: Андријана Јаневска со уникатни велигденски јајца кои сите ги посакуваат (ФОТО)

Ќе останете без зборови: Андријана Јаневска со уникатни велигденски јајца кои сите ги посакуваат (ФОТО)

Како и секоја домаќинка, така и пејачката Андријана Јаневска се потрудила нејзините велигденски јајца да бидат најкреативни.

Таа објави фотографија од нив на социјалните мрежи и веднаш ги собра сите лајкови.

Пејачката се потрудила и ги нацртала омилените херои на нејзините синови.

А, бидејќи децата најмногу им се радуваат на ваквите празници, се чини дека Андрија дефинитивно со нејзините јајца ги освоила симпатиите на сите деца, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус