недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 105
home Познати

Ќе му се налути ли Пријовиќ: Најмалиот син на Брена објави фотографија од болница, но се пофали и со скапоцениот подарок за внукот

Ќе му се налути ли Пријовиќ: Најмалиот син на Брена објави фотографија од болница, но се пофали и со скапоцениот подарок за внукот

Синот на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ не ја крие радоста откако вчера стана чичко.

Имено деверот на пејачката Александра Пријовиќ не ја крие радоста од зголемувањето на семејството и доаѓањето на неговиот внук Александар.

Тој на социјалната мрежа Инсаграм објави две фотографии, а едната беше токму од болницата каде се породи пејачката.

На неа се гледа детскиот кревет каде е сместено бебето, додека на другото честитка со името и презимето на новиот член, додека се претпоставува дека под честитката се крие скапоцен подарок, погдледнете.

 vit

Коронавирус