четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 55
home Познати

Ќе ми плати и за летот и за односот, ако тоа не го стори, сите ќе го дознаат неговото име- славен кошаркар ја искористил Трамп (ФОТО)

Ќе ми плати и за летот и за односот, ако тоа не го стори, сите ќе го дознаат неговото име- славен кошаркар ја искористил Трамп (ФОТО)

Позната американка ѕвезда на филмовите за возрасни, Тиана Трамп направи вистинско шоу на социјалната мрежа Инстаграм кога обелодени дека кошаркар на НБА тимот Оклахома Тандер не и платил за „услугата“ која ја искористил.

Според она што го сподели атрактивната Трамп со јавноста, кошаркарот „ја изнајмил“ за викенд, отпатувале заедно, имале однос, па потоа ја избркал.

 

View this post on Instagram

 

I need a personal freak ?when I call u just b ready

A post shared by Teanna Trump (@itsteannatrump) on

Девојката на следбениците на социјалната мрежа им порачала дека си ги чека заработените пари, а доколку не дојде до тоа, јавно ќе го обелодени името на кошаркарот.

„Ќе ми плати и за летот и за односот. Ако тоа не го стори, сите ќе го дознаат неговото име“ –напиша Трамп.

 

View this post on Instagram

 

Head for head ?

A post shared by Teanna Trump (@itsteannatrump) on

 

View this post on Instagram

 

It’s lil booty season? The big ones about to stank

A post shared by Teanna Trump (@itsteannatrump) on

 

View this post on Instagram

 

Damn, I gotta prepare my ? for 8 dicks in one day ?

A post shared by Teanna Trump (@itsteannatrump) on

Коронавирус