сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Ќе ја засени и својата мајка: Ќерката на Кетрин е вистинска убавица (ФОТО)

Ќе ја засени и својата мајка: Ќерката на Кетрин е вистинска убавица (ФОТО)

Ќерката на Кетрин Зита Џонс која важи за убавица и легендарниот Мајкл Даглас, е вистинска убавица.

Иако има само 16 години, многумина велат дека ќе ја засени и мајка си.

Керис Зита Даглас е убавица.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020