четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 124
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ќе искршите врат по неа: Сексапилната сопруга на Зидан на јахта ќе ви го помати умот за крај на летото (ФОТО)

Ќе искршите врат по неа: Сексапилната сопруга на Зидан на јахта ќе ви го помати умот за крај на летото (ФОТО)

Поранешниот тренер на Реал Мадрид и фудбалската легенда Зинедин Зидан овие денови се одлучи да одмори од фудбалот и и се посвети на својата сопруга.

Зидан е тајно фотографиран на една јахта со својата сопруга Вероника додека медиумите ширум светот шпекулираат каде Французинот ќе ја продолжи кариерата.

Но, очигледно е фудбалерот во моментов не го интересира фудбалот, туку само неговата понежна половина која кога ќе ја видите ќе искршите врат по неа, погледнете.

 

Коронавирус