сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 55
home Познати

Ќе ги заборавите Вилијам и Хари: Овие браќа се најзгодните принцови на светот, кршат женски срца (ФОТО)

Станува збор за 21-годишниот Самјуел и неговиот брат Артур кој има 19 години.
Ќе ги заборавите Вилијам и Хари: Овие браќа се најзгодните принцови на светот, кршат женски срца (ФОТО)

Помладата сестра на кралицата Елизабета Втора, покојната принцеза Маргарет има двајца згодни внуци.

Тоа се двата сина на нејзината ќерка, лејди Сара Чато.

Станува збор за 21-годишниот Самјуел и неговиот брат Артур кој има 19 години.

Момците го запалија интернетот кога отворија свои профили на социјалните мрежи.

Погледнете ги нивните фотографии и ќе сфатите зошто Вилијам и Хари паѓаат во сенка на овие згодни момци.

#Chatnoleg

A post shared by Arthur Chatto (@artchatto) on

A post shared by Arthur Chatto (@artchatto) on

Too much? #feelingshelfish

A post shared by Sam Chatto (@samchatto) on

#wetter

A post shared by Arthur Chatto (@artchatto) on