вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 67
home Познати

Ќе ги блокира фановите ако речат дека била поубава порано – Едита направи голема промена, кога се видела во огледало веќе било доцна

Ќе ги блокира фановите ако речат дека била поубава порано – Едита направи голема промена, кога се видела во огледало веќе било доцна

Пејачката Едита Арадиновиќ (27) неколку дена уживаше во Дубаи заедно со својата пријателка и колешка Тамара Мулутиновиќ , а откако се врати од таму се реши да направи голема трансформација на себе.

По големата промена на себе таа им се закани на фановите дека ако некој и каже дека била поубава порано ќе ги блокира.

Имено пејачката како што пишува додека се фенирала во еден фризерски салон во истиот влегла една убава црнокоса, па посакала да стане и таа иста таква, но резултатот ја шокирал.

Откако се погледнала во огледало таа еден час не можела да заспие, вели пејачката.

Таа објави четири фотографи од новата фризура која очигледно не и се допаднала, но фановите го тврдат спротивното – таа е убава на свој начин, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус