сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќе фрли брдо пари за да изгледа совршено- Луна веќе започна естетски операции, а кога ќе видите колку ќе плати ќе ви се сврти во умот

Ќе фрли брдо пари за да изгледа совршено- Луна веќе започна естетски операции, а кога ќе видите колку ќе плати ќе ви се сврти во умот

Победничката на „Задруга 2“ Луна Џогани која е ќерка на пејачката Анабела реши својот изглед да го доведе во совршенство по победата и земањето на околу 170 илјади евра за девет месеци во шоуто.

Идната пејачка која ја подготвува својата прва песна во студиото на Дарко Димитров во Македонија е подготвена да даде околу 9 илјади евра за да изгледа онака како што сака таа.

-Штом ја напушти „Задруга“ веднаш отиде со својата мајка кај познатиот белградски пластични хирург за да закаже операција. Со него договорила вградување на силикони на почетокот на август, а тоа ќе ја чинат 3.200 евра. Луна веќе со години сака да ги зголеми градите, бидејќи така ќе има поголема самодоверба. За „мачкестите“ очи таа ќе плати 1.500 евра, а за да ги зголеми јагодите ќе искешира 800 евра, вели извор близок до пејачката за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

…?

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коронавирус