сабота, 23. февруари 2019. Вести денес: 20
home Познати

Ќе добиете срцев удар од глетката- Дара Бубамара едвај ги собра џиновските гради во костимот за капење (ФОТО)

Ќе добиете срцев удар од глетката- Дара Бубамара едвај ги собра џиновските гради во костимот за капење (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара овие денови е на заслужен одмор во Дубаи по успешниот концерт одржан во белградската арена пред месец дена.

Пејачката не дочека, а да не се соблече веднаш штом пристигна во Дубаи, а фановите секојдневно добиваат сексапилни фотографии.

Овој пат пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографии од кои посилниот пол од нејзините следбеници добија срцев удар.

🛥🛥☀☀❤💋Dubai❤❤💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Во преден план се најдоа нејзините џиновски гради, погледнете.

💥💥🛥🍹❤💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

🛥☀❤🎉👍👍❤❤😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on