сабота, 25. мај 2019. Вести денес: 85
home Познати

Ќе добие бебе со 15 години помладо момче: Пејачката која остана вдовица пред неколку години бремена на 41 година (ФОТО)

Ќе добие бебе со 15 години помладо момче: Пејачката која остана вдовица пред неколку години бремена на 41 година (ФОТО)

Според лекарските анализи, познатата пејачка е во седмата недела од бременоста.

Гога Секулиќ ќе добие дете со 15 години помладиот свршеник Урош Домановиќ, со кого веќе две години живее во Цирих.

Иако во септември претходната година сакаше да оди на вештачко оплодување, сепак остана бремена на природен начин.

Dve godine ljubavi❤ @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

-Недела дена и доцнеше менструалниот циклус, а додека беше на одмор на Кипар, секој ден чувствуваше вртоглавици. Прво мислеше дека е поради умор, но нешто не и даваше мир. Кога дојде во Белград, отиде во аптека и се пожали на фармацевтката. Таа ја посоветува да купи тест за бременост. Така и направи, а резултатот беше позитивен, изјави извор близок до пејачката и додава дека Секулиќ веднаш закажала преглед кај нејзината докторка во Цирих.

Top👌 @konobalaganini SPLIT

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

-Утредента кога пристигна во Швајцарија, им ја соопшти веста на Урош и нејзината сестра кои заплакаа од среќа. По два дена Гога беше на гинеколошки преглед и ја потврди бременоста, вели изворот.

Moj najsrecniji dan💙 @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on