четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 70
home Познати

Кипарската тигрица „полуди“ на сцената- играше брутален секси танц, а мажите паднаа во транс (ВИДЕО)

Кипарската тигрица „полуди“ на сцената- играше брутален секси танц, а мажите паднаа во транс (ВИДЕО)

Посилниот пол вчера можеа да уживаат во бруталниот настап на кипарската евровизиска претставничка.

Имено претставничката Елени Фуреира уште за време на настапот ги „запали“ социјалните мрежи добивајќи го прекарот „тигрицата од Кипар“.

Елени изведувајќи ја песната „Фуего“ ги излуди мажите играјќи цело време на сцената, а многумина коментираа и дека со нејзиниот танц наликува на Бијонсе, погледнете.