четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 191
home Познати

Кипарската тигрица го освои второто место на Евровизија, а фановите ги почести со топлес фотографии од плажа (ФОТО)

Кипарската тигрица го освои второто место на Евровизија, а фановите ги почести со топлес фотографии од плажа (ФОТО)

Европската публика во саботата вечерта беше сложна- кипарската претставничка ја запали евровизиската сцена.

Сексапилната Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе заврши на втората позиција откако пред нос победата и ја зема израелската претставничка.

Иако мажите полудеа по неа, сепак нејзиниот Инстаграм профил откри дека таа е во врска со фудбалерот на Олимпијакос Алтерт Ботие.

Но нејзиниот Инстаграм ги откри и нејзините топлес фотографии по кои полуди цела Европа, погледнете.

Forgot to kiss u goodbye sweet summer … #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Wet hair tanned skin & breezy wind ??… #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Коронавирус