петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ким објави фотографија со Канје, пораката што ја напиша го збуни целиот свет ФОТО

Ким објави фотографија со Канје, пораката што ја напиша го збуни целиот свет ФОТО

Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм.

„Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким.

Фотографијата им се допадна на повеќе од милион луѓе за само половина час, а илјадници луѓе во коментарите не кријат колку се збунети од новата објава на старлетата.

Заедно имаат четири деца – Норт, Сент, Псалм и Чикаго.

Дека славната двојка се разведува, американските медиуми објавија во февруари годинава кога Ким поднесе барање за развод.

Ким и Канје се венчаа во 2014 година во Италија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Коронавирус