четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 91
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Познати

Ким никогаш не била поубава: Старлетата гордо го покажува своето “ново“ тело (ФОТО)

Ким никогаш не била поубава: Старлетата гордо го покажува своето “ново“ тело (ФОТО)

Убавата Ким Кардашијан не престанува да се фали со своето “ново“ тело.

Пред неколку дена на социјалните мрежи објави дека тежината ја спуштила на 54 килограми, па по тој повод облече комбинација која го оцртуваше секој дел од телото.

Комплименти пристигнуваат од нејзините фанови ширум светот.

bake sesh

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

SHOP NOW! The Classic Collection is now available only at KKWBEAUTY.COM!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Парламентарни избори 2020