понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Познати

Ким најпровокативна досега, со оваа фотографија собра над 4 милиони лајкови

Ким најпровокативна досега, со оваа фотографија собра над 4 милиони лајкови

Старлетата Ким Кардашијан беше критикувана, дека една мајка не треба така да се фотографира.

Иако на 38 години таа може да се пофали со неверојатно секски облини, сепак вети дека ќе престане да обајвува провокативни и разголени фотографии.

Изгледа ветувањето не траеше долго, па таа објави селфи во минијатурно бикини кое го запали Инстаграм и за кое доби неверојатен број на коментари и лајкови.

WTP

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Најнови вести

Коронавирус