недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 62
home Познати

Ким Кардашијан собра над 3 милиони лајкови и тоа на фотографија на која не е таа- кога ќе видите кој е сè ќе ви стане јасно (ФОТО)

Ким Кардашијан собра над 3 милиони лајкови и тоа на фотографија на која не е таа- кога ќе видите кој е сè ќе ви стане јасно (ФОТО)

Ќерката на Ким Кардашијан и Кање Вест, тригодишната Чикаго собра над 3,8 милиони допаѓања и стана вистински хит на Инстаграм и воопшто – на интернет.

Ова е следната Ким“, гласи еден од коментарите на објавата на профилот на мајка ѝ.

Обожавателите претежно, сите пишуваа дека малечката е слатка и убавка, но и забележаа дека доста наликува на нејзината мајка и дека ја наследила фотогеничноста од двајцата, инаку од неодамна разделени, родители.

ЕУРО 2020

Македонија