среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 11
home Познати

Ким Кардашијан се жали дека сопругот ја малтретира, а тој само кажува колку деца сака да му роди

Ким Кардашијан се жали дека сопругот ја малтретира, а тој само кажува колку деца сака да му роди

Таа може да е Ким Кардашијан, но тоа не значи дека животот ѝ е идеален.

Барем тоа се разбира од една епизода на реалното шоу Keeping Up with Kardashians, каде Ким сподели угнетувачки информации за време на разговор со другарката Ларс Пипон.

38-годишната ѕвезда вели дека се чувствува “малтретирана” од Канје, кој сака повеќе деца.

“Тој сака седум, тој навистина го зацртал тоа седум во главата”.

По признанието, Ким продолжи да размислува за нејзиниот проблем, велејќи дека нема желба за повеќе деца.

“Тоа е лудило, мислата на повеќе деца буквално ме буди ноќе, бидејќи мислам дали ќе преживеат во овој е**н свет”.

Ким и Канје Вест имаат три деца, 8-месечната Чикаго, 2-годишниот Сеинт и 5- годишната Норт.

Коронавирус