вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 139
home Познати

Ким Кардашијан пред сите операции: Тврди дека лицето никогаш не го корегирала, но овие фотографии го покажуваат спротивното (ФОТО)

Ким Кардашијан пред сите операции: Тврди дека лицето никогаш не го корегирала, но овие фотографии го покажуваат спротивното (ФОТО)

Најпознатата ријалити sвезда на светот, Ким Кардашијан, никогаш не зборувала за естетските корекции што ги правела во текот на сите овие години, иако нејзината убавина отсекогаш ја красела, но на сите им е јасно дека не останала природна.

Она на што нејзините обожаватели секогаш негодувале е нејзиниот преголем задник, што го постигна со поставувањето на имплантант, но исто така никогаш не зборуваше за тоа јавно.

Во последно време Кардашијан често се фалеше со фотографии од нејзините помлади денови, па неодамна објави друга фотографија што предизвика лавина од коментари.

Некои беа воодушевени од нејзиниот изглед, додека други остро го осудија нејзиниот изглед и колку всушност се променила.

„Пластичните операции се гледаат на нејзиното лице“, „Покрај новата, ги поправи и вилицата и устата“, „Овде беше многу поубава и поприродна“, „Сега е како пластична кукла направена од ботокс и полнила “, се некои од коментарите на нејзината фотографија.

Евидентно е дека со текот на годините инјектирала ботокс и полнила, а многумина тврдат дека лицето го исправила само со носот. Покрај тоа, таа неколку пати го подигна задникот и направи импланти во неа, направи корекција на градите, а многумина се сигурни дека ги отстранила и ребрата за да добие потесен струк.

Коронавирус