вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 164
home Познати

Ким Кардашијан на мета на критики поради модна утка: „Изгледаш евтино и невкусно“

Ким Кардашијан на мета на критики поради модна утка: „Изгледаш евтино и невкусно“

Ким Кардашијан замина во Париз каде се наоѓа во хотелот „Ритс“, а вниманието го привлече со модна комбинација која ги разочара нејзините фанови и упатија жестоки критики.

На фотографијата може да се види Ким во комбинизон комбиниран со сребрени сандали.

Нејзините фанови и порачаа дека со ваквиот избор изгледа невкусно.

„Изгледаш евтино и невкусно, не треба да изгледа вака една дама“ е еден од многубројните негативни коментари на социјалните мрежи.

Коронавирус