среда, 7. декември 2022. Вести денес: 49
home Познати

Ким Кардашијан ќе и позавиди: Милица Тодоровиќ позираше во танга и го покажа сексапилниот задник од „милион долари“ (ФОТО)

Ким Кардашијан ќе и позавиди: Милица Тодоровиќ позираше во танга и го покажа сексапилниот задник од „милион долари“ (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ овие денови постојано споделува фотографии од своето сексапилно тело на својот Инстаграм профил.

Во прв план на сите фотографии се најде нејзиниот сексапилен задник на кои многумина можат да и позавидат, па дури и Ким Кардашијан се пошегуваа фановите.

 

View this post on Instagram

 

Danas je toplije nego juce ? ?? . . . . . .#milicatodorovic #croatia

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Hello people! ?? . . . . #milicatodorovic #croatia

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

-Последна од колекцијата „позирање на тераса“, напиша пејачката.

Фановите веднаш паднаа во транс по нејзиното сексапилно тело, а бројните коментари само се нижеа на нејзиниот профил на Инстаграм, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Poslednja iz kolekcije “Poziranje na terasi” ? . . . . . #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Qatar 2022