сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 36
home Познати

Ким Кардашијан ја покажа својата канцеларија, следбениците буквално ја преплавија со коментари: Попрво би седел на земја… (ФОТО)

Ким Кардашијан ја покажа својата канцеларија, следбениците буквално ја преплавија со коментари: Попрво би седел на земја… (ФОТО)

Ким Кардашијан неодамна покажа како ја уредила својата канцеларија.

Снимката стана вирална на TikTok, а луѓето пишуваат дека никогаш не виделе понеудобен мебел.

На снимката се гледа канцеларија уредена во скандинавски стил, а во еден момент се гледаат и столчињата во форма на триаголник наменети за гостите.

@kimkardashian @skkn ♬ original sound – Kim Kardashian

„Мислам дека штотуку ги видов најнеудобните столчиња досега“, се вели во описот на објавата на снимката.

„Грбот би ме болел страшно“, „Попрво би седнал на подот“, „Тоа се столчиња за гостите да не седат предолго“, „Ова е ужасно“, се само дел од коментарите на TikTok.

Многумина пишуваат дека едноставно е невозможно да седите на таков мебел повеќе од неколку минути. Некои напишаа дека Ким мебелот го користи само за украсни цели и дека најверојатно воопшто не ја користи канцеларијата.

Коронавирус