сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ким Кардашијан има шест прсти на левото стапало? (ФОТО)

Ким Кардашијан има шест прсти на левото стапало? (ФОТО)

Во светските медиуми осамна веста дека популарната Ким Кардашијан има шест прсти на едното стапало. Но се’ што имаше да каже на оваа тема ријалити-ѕвездата е дека ваквите тврдења се „луди“.

Сите мислат дека имам шест прсти и тоа е навистина лудо. Всушност, станува збор за дел од моето стапало, кој кога ќе облечам вакви обувки се шири и изгледа како шести прст“, објасни таа.

Еве за која фотографија станува збор:

Најнови вести

Коронавирус