понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 56
home Познати

Ким и Кортни се секси заводнички: Запознајте ги нивните згодни другарки (ФОТО)

Ким и Кортни се секси заводнички: Запознајте ги нивните згодни другарки (ФОТО)

Кога си меѓу најбогатите ријалити ѕвезди, најзначајно е се како изгледа, секако и најдобрите другарки.

Сестрите Ким и Кортни Кардашијан секогаш се во друштво на убави другарки, кои се заедно со нив на журките и на заедничките фотографии.

Во друштвото на  Ким и Кортни многу често може да се видат сопругата на НБА легендата Скоти Пипен, убавата Лариса и Хруш Ахемијан стилистката на многу познати фаци од Холивуд.

Неодамна Кортни покрај  базен уживаше во друштвото на Лариса и Хруш. А Ким најде време за селфи крај огледало со Лариса.

 

Коронавирус