петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 56
home Познати

Кијану Ривс ги соблекол гаќите на плажа, а папараците го уловиле (ФОТО)

Кијану Ривс ги соблекол гаќите на плажа, а папараците го уловиле (ФОТО)

Актерот Кијану Ривс за новогодишните празници одлучил да оди на патување со својот мотор за кој е општо познато дека го обожaва.

Сосема сам, Кијану поминува километри и километри, а кога ќе се измори и ќе посака да се одмори, тој ја вади кацигата, јакната па и долната облека.

Актерот направил кратка пауза на плажата Зума, каде што се соблекол и нурнал во океанот.

Меѓутоа, кога излегол на плажата и сакал да се пресоблече, папараците тоа не му го дозволиле па моментот кога го покажал задникот, го снимиле.

Веднаш потоa, Кијану ја ставил кацигата на глава и продолжил понатаму на своето патешествие.

Најнови вести

Коронавирус