четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 157
home Познати

Кија Коцкар се соблече по градник и ја покажа својата умешност (ВИДЕО)

Кија Коцкар се соблече по градник и ја покажа својата умешност (ВИДЕО)

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу „Задруга“,Кија Коцкар, повторно се интригира на својот профил на Инстаграм.

Поточно, таа објави жешко видео од нејзиното заводливо танцување, а видеото е прегледано повеќе од 100.000 пати за само неколку часа.

Сребрениот градник со црни детали го нагласи нејзиниот привлечен изглед, а голиот стомак придонесе за заводливиот став на самото видео.

Кија цело време мешаше со колковите и во еден момент врза јазол на црното парче материјал кој го имаше во рацете сакајќи да прати порака преку текстот од песната на која играше.

 

View this post on Instagram

 

Konopac.Online prodaja. Za bivse popust 3% Ukucajte kod: kija26 #limitededition Više info u bio

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on

Коронавирус