вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Кија Коцкар се појави без градник на себе, а кога мислеше дека никој не ја гледа ги покажа гаќичките во емисија во живо (ФОТО)

Кија Коцкар се појави без градник на себе, а кога мислеше дека никој не ја гледа ги покажа гаќичките во емисија во живо (ФОТО)

Победничката од првата сезона на реалното шоу „Задруга“ Кија Коцкар вчера го привлече целото медиумско внимание појавувајќи се во жирито на „Задруговизија“.

Младата пејачка за оваа прилика облече провокативен краток фустан со длабоко деколте со што покажа дека не носи ниту градник на себе.

Освен тоа Кија додека се местела да седне на столчето за жирија ги не сакајќи ги покажа и гаќичките на себе.

Сепак оваа незгодна ситуација не ја забележале сите, туку само репортерите…

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС/ Nikola Tomić

Коронавирус