понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 176
home Познати

Кија Коцкар ќе се слика гола: Момците се разочараа кога дознаа само каде ќе може да се види таа фотографија

Кија Коцкар ќе се слика гола: Момците се разочараа кога дознаа само каде ќе може да се види таа фотографија

Популарната пејачка и победничка на првата сезона на „Задруга“, Кристина Кија Коцкар, имаше настап во Црна Гора.

Во интервју кое го пренесе телевизија Пинк, таа обелодени дека ќе позира гола.

Но, момци, не очекувајте залудно.

Таа фотографија нема да може да ја види секој.

-Планирам да се сликам гола, во студио. Уметнички, да ја ставам сликата во рамка и ќе ја закачам во мојата дневната соба. Кој ќе дојде во мојот стан, ќе има можност да ме види, откри пејачката.

Најнови вести

Коронавирус