четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 36
home Познати

Кија Коцкар го прокоментира новото момче на Цеца Ражнатовиќ

Кија Коцкар го прокоментира новото момче на Цеца Ражнатовиќ

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовната врска со помладиот бизнисмен Богдан Срејовиќ.

Регионалните медиуми речиси секојдневно пишуваат за новоиот естраден пар, а папараците само чекаат да ги уловат заедно.

Победничката на првата сезона на „Задруга“, Кија Коцкар вели дека новото момче на Цеца е вистински фраер и не е ни чудно што успеал да ја освои.

„Ништо не му фали на момчето на Цеца. Нема врска што е помладо од неа. Кога ќе бидам на нејзините години и јас ќе барам помлади момчиња. Знаете како велат, младите секогаш се послатки“, изјави Коцкар.

Инаку, Цеца и нејзиниот сакан моментално уживаат на Копаоник.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија