понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 50
home Познати

Кендал секогаш заведува , но сега се одлучи за премногу храбар фустан: Од овој детаљ кај нејзините гради, сите подзинаа (ФОТО)

Кендал секогаш заведува , но сега се одлучи за премногу храбар фустан: Од овој детаљ кај нејзините гради, сите подзинаа (ФОТО)

Kендал Џенер важи за еден од најбараните модели во светот, а каде и да се појави таа не останува незабележана.

Во вторникот, Кендал беше почесен гостин на 70-тата годишница на Longchamp во Париз, а со нејзиниот изглед таа ги привлече сите погледи кон неа.

Џенер се појави со храбар стајлинг, облечена во гламурозен фустан од чипка кој е речиси целиот проѕирен, а одоздола носеше кратки тесни шорцеви со висок струк.

Со длабоко деколте и речиси целосно откриена кожа Кендал изгледаше совршено, но еден детаљ им „падна“ на сите во очи, а тоа е откриената града на проѕирниот материјал кој не е соодветно покриен.

 

 

Најнови вести

Коронавирус