петок, 29. јули 2022. Вести денес: 105
home Познати

Кендал Џенер сосема гола ужива на летното сонце

Кендал Џенер сосема гола ужива на летното сонце

Целосно гола: Кендал Џенер објави фотографија додека се сонча.

Повеќе од 245 милиони фанови на Кендал Џенер имаа можност да ја видат последната фотографија што манекенката ја сподели на својот Инстаграм профил, на која таа прави вообичаено за летниот период, како што е сончањето.

Секако Кендал секогаш е поинкав, па, можеби и поради тоа што не сака да останат траги од бикини, Џенер одлучи да се сонча целосно гола и да му го покаже тоа и на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Коронавирус