понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 79
home Познати

Кендал Џенер се прошета во прекратка маичка од која градите излегуваа одоздола (фото)

Кендал Џенер се прошета во прекратка маичка од која градите излегуваа одоздола (фото)

Познатата манекенка Кендал Џенер го покажала затегнатиот стомак и стомачните мускули додека одела на ручек со пријателите во Западен Холивуд.

24-годишната убавица ги покажала своите стомачни мускули во кратка маичка од која “ѕиркале” градите, кои привлекле големо внимание, пишува Телеграф.рс

Таа краткиот, сив топ, го искомбинирала со бели панталони со висок струк, а на раката носела мала “Луј Витон” ташна од 500 долари.

Облекла бели патики со портокалови детали и зелен ѓон со висока платформа.

Шминката и била блага и во браон тонови, а на ноктите имала совршено направен маникир.

Кендал во ресторан била со неколку пријатели, а откако завршила со ручекот седнала во својот скапоцен Ламобџини и заминала.

Коронавирус