понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 170
home Познати

Кејти Пери и Орландо Блум го чекаат првото дете? (ФОТО)

Кејти Пери и Орландо Блум го чекаат првото дете? (ФОТО)

Американската пеачка Кејти Пери и актерот Орландо Блум, присуствуваа на премиерата на серијата „Carnival Row“ во Лос Анџелес. На премиерата Кејти и Орландо позирале пред собраните фоторепортери и разменувале нежности и бакнежи. Освен што блескале од среќа, парот го покажа и својот атрактивен изглед. Пеачката се појави во долг, тесен, розов фустан, додека Орландо имаше син костум.

Обожувачите на парот забележале дека стомакот на кејти е поголем од вообичаено, па веднаш почнало да се шушка дека парот го очекува своето прво бебе.

British actor Orlando Bloom and US singer/songwriter Katy Perry arrive for the Los Angeles premiere of Amazon Original Series “Carnival Row” at the TCL Chinese theatre on August 21, 2019 in Hollywood. (Photo by VALERIE MACON / AFP)