четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Кеба позираше во сауна, но сите коментираа само едно – лавина реакции и потсмев за пејачот (ФОТО)

Кеба позираше во сауна, но сите коментираа само едно – лавина реакции и потсмев за пејачот (ФОТО)

Пејачот Драган Којиќ Кеба објави селфи од сауна и предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.

Имено, Кеба позираше во бањарка, а јасно се гледаа истетовираните веѓи.

-За прв пат го почувствував земјотресот во сауната. Само се тресеше … Уххх … – напиша пејачот, а многумина го коментираа неговиот изглед и истакнаа дека тој многу се сменил.

Веќе е познато дека пејачот направи јапонско исцртување на веѓите, а бидејќи сега беа во преден план на фотографијата, следуваа и реакции.

Инаку, Кеба е еден од пејачите на српската естрада кој преферира да ги следи трендовите во корметиката и да ги применува на себе.

„За што ти требаше тоа? „веѓите се хит“, „хахахаха те помнам поинаку“ … гласеа коментарите.

Коронавирус