понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 68
home Познати

Кеба чека од Северина и синот да му подарат внуче

Кеба чека од Северина и синот да му подарат внуче

Фолк пејачот Драган Којиќ – Кеба побара од синот Игор и неговата снаа Северина да му подарат внуче. Тој е нестрплив да стане дедо затоа што ни неговата ќерка не размислува да стане мајка.

Игор и Северина се неколку години во брак, но не можат да се остварат како родители. Северина веќе има 47 години и прашање е колку ќе може да му ја оствари желбата на свекорот.

Таа од преходната врска со бизнисменот Милан Поповиќ го има синот Александар.

Најнови вести

Коронавирус