сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 127
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Катарина Ивановска по втор пат ќе стане мајка (ФОТО)

Катарина Ивановска по втор пат ќе стане мајка (ФОТО)

Бремената Катарина Ивановска деновиве ужива на семеен одмор во Шпанија, а на најновите фотки го покажа трудничкото стомаче.

Нејзиниот син Вања, неодамна го прослави својот втор роденден, а за неколку месеци нејзиното семејство ќе се прошири за уште еден член.

Нејзината објава за краток период привлече големо внимание, како поради среќната вест, така и поради нејзината совршена фигура. Погледнете како изгледа!

Парламентарни избори 2020