петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Катарина Ивановска ја објави првата фотка од ќеркичката Кира

Катарина Ивановска ја објави првата фотка од ќеркичката Кира

Катарина Ивановска вчера се породи по вторпат, а денес ја објави првата фотка од ќеркичката Кира.

Тамара Тодевска прва ја сподели среќната вест за породувањето на манекенката, а нејзините најблиски цела вечер славеа за малечката Кира.

Instagram профилот на Катарина е преполн со фотки и видеа од прославата и честитките, а денес таа објави и прва фотка од ќеркичката.

 

 

View this post on Instagram

 

19.09.2019 baby girl Kira??‍♀️?‍?‍?‍?

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

 

Локални избори 2021