понеделник, 26. јули 2021. Вести денес: 1
home Познати

Катарина Грујиќ црна пантерка во Будва, змија – звечарка на Миконос (ФОТО+ВИДЕО)

Катарина Грујиќ црна пантерка во Будва, змија – звечарка на Миконос (ФОТО+ВИДЕО)

Како и сите активни пејачки на фолк естрадата, Катарина Грујиќ летово малку настапува малку ужива. Или што би рекле го спојува убавото со корисното. Нејзините настапи по летните дискотеки и ноќни клубови се мерак за уши и очи, ама кога ќе ја видите случајно некаде преку ден на плажа, сексапилната Каќа е рај за очи! Раскош во движење, сексапилната пејачка е подвижна секс – бомба!

Додека беше во Будва каќа имаше неколку настапи, а дење уживаше или на плажите на  островот Свети Никола, популарно наречен Хаваи, распослана во мрежата со 2тропска состојба на умот“, што би рекла самата или „мозокот пуштен на пасење“, што би рекле ние.

Другиот ден по настапот, Каќа облечена во црна гардероба, демонстрираше дел од својот раскошен репертоар на секси пози… Дива како црн пантер во кафез.

 

Понастапте на црногорското приморје пејачката отиде само да одмора на еден од најекспонираните грчки острови. А таму, Грујиќ со нов имиџ: Од црна пантерка, се трансформираше во змија-звечарка, која со својот секси танц на плажата крај шанкот до таа мера ја разгоре и онака жешката атмосфера која мораше да финишира со дополнително ладење!

Извор: vistina.com.mk

Коронавирус