недела, 29. март 2020. Вести денес: 41
Во живо

Во 12 часот прес-конференција на Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ

home Познати

Касандра со порака до граѓаните на Србија (ФОТО)

Касандра со порака до граѓаните на Србија (ФОТО)

Венецуелската актерка Кораима Торес, се прослави со својата улога како Касандра.

Серијата беше многу популарна во Македонија, како и во цел регион.

Изгледа Србија како држава најмногу ја освоила, па актерката испрати порака до нашата соседна земја: