четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 15
home Познати

Касандра никогаш не била посекси: Има 45 години и заведува во костими за капење (ФОТО)

Касандра никогаш не била посекси: Има 45 години и заведува во костими за капење (ФОТО)

Актерката Кораима Торес, која се прослави со улогата на Касандра,  секогаш изгледала убаво.

Но, денес на своја 45-годишна возраст изгледа одлично.

Таа позира во костим за капење додека ужива во својот одмор, гордо покажувајќи го своето тело.

Најнови вести

Коронавирус