петок, 25. септември 2020. Вести денес: 142
home Познати

Каролина се одлучи за поинаков продолжен викенд во Македонија, па ја покажа сестрата со која се копии- која од која е поубава (ФОТО)

Каролина се одлучи за поинаков продолжен викенд во Македонија, па ја покажа сестрата со која се копии- која од која е поубава (ФОТО)

Најпознатата македонска пејачка Каролина Гочева одлично го помина празничниот викенд.

Наместо за на плажа, пејачката се одлучи за враќање дома во родната Битола, но и посета на Националниот парк Пелистер и враќање на младоста кога речиси секој викенд била таму.

 

View this post on Instagram

 

Јануари 2020?

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Каролина викендот го помина со своето семејство, а на Инстаграм сподели фотографија со својата сестра Сандра со која речиси се идентични.

Доказ дека Гочева е приврзана со двете свои внуки сведочат и честите фотографии, неизбежни беа и овој пат, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Ден исполнет со убавина ?

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Коронавирус