понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 1
home Познати

Каролина Гочева одамна не била вака провокативна во проѕирно фустанче (ФОТО)

Каролина Гочева одамна не била вака провокативна во проѕирно фустанче (ФОТО)

Откако ги наполни батериите на грчкиот остров Миконос заедно со сопругот, македонското девојче Каролина Гочева не мирува.

По многуте концерти за новиот албум „Извор“ кои ги одржа најпрвин во серија во Скопје, а потоа и низ Македонија, сега дојде ред и за снимање спот.

Имено, Каролина веќе неколку дена е на разни локации низ земјава од каде ќе бидат реализирани сцените од најновиот спот.

Дека новитетот доаѓа најави на својот Инстагрм преку неколку фотографии од кои на едната носи бело транспарентно фустанче од кое до израз доаѓа нејзиното витко тело одзади.

Каков ќе биде финалниот резултат од реализацијата на спотот, останува да почекаме…

30 во сенка ☀️ #behindthescene #newvideo #comingsoon ? @cedopopovski

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Извор: Вистина